Prostory zblízka

Open-space s přímým vstupem z ulice :: pohodlná zasedačka :: záliv kuchyňky :: vkusné sociální zázemí :: foto z exteriéru

Uspořádání prostoru

  • 4 pracovní stoly různých velikostí, relativně daleko od sebe: od velmi velkého pro 6-10 lidí po menší stůl pro 1-2 lidi
  • V open space je i multifunkční tiskárna-scanner-kopírka do A3+, kancelářské vybavení, úložné prostory a skříňky
  • Více informací k zasedací místnosti, kuchyňce a zázemí je dole na této stránce


Pohledy do hlavního open-space

Prostoru vévodí kombinace bílé a dubového dřeva, velká stěna se světle šedou cementovou stěrkou a designové osvětlení. K dispozici jsou pohodlné pracovní židle doplněné dalšími snadno přemístitelnými židlemi. 

Zasedací místnost

Místnost s velkou 49´´ LCD obrazovkou, kulatým stolem a pohodlnými designovými křesílky je uzavřena bytelnými dýhovanými dveřmi. Ideální pro poradu, soukromé obchodní jednání, brainstorming nebo nerušený telefonát. Prostor je možno operativně doplnit dalšími židlemi. K dispozici je i odkládací stolek a další drobnosti pro zpříjemnění práce. 

Kuchyňka a sociální zázemí

Kuchyňka je menší, ale stylová a vybavená. Profi kávovar vyniká rychlostí, jednoduchou obsluhou a vynikající kávou, od espressa po mléčné kávy. Káva je k dispozici ZDARMA. Samozřejmostí je lednice, dostatek nádobí a dalšího kuchyňského vybavení, rychlovarná konvice. Sociální zázemí je doslova vymazlené. Velmi dbáme na hygienu a čistotu celého Branta Workspace. 

Pohledy z exteriéru

Co-working má přímý vstup z ulice, bezprostředně u zastávky Körnerova, 1 zastávku od Malinovského náměstí, 2 zastávky od hlavního nádraží v Brně. Možnost pronájmu parkovacího místa: vjezd bránou uprostřed do dvora domu. 

© 2020 BRANTA WORKSPACE :: CEJL 41, BRNO
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!